Sportman van het Jaar

Het is voor de technische staf van elk jeugdteam van De Zwaluw appels met peren vergelijken. 'Welke speler of speelster heeft er in onze ogen iets meer zijn best gedaan dan de andere voetball(st)ers van de ploeg?' is dan een van de meest gestelde vragen. Aan het eind van het seizoen, op de jaarlijkse sportdag wordt bij elk team de titel en bijbehorende beker van Sportman van het Jaar uitgereikt. De winnaars van de voorgaande edities zijn: 

  De Zwaluw A1 De Zwaluw MA1 De Zwaluw B1 De Zwaluw MB1 
2000 Jeroen van Gils   Frank van Elst  
2001 Wouter Ebben      
2002 Simon Lely      
2003     Tim Hendriks Wendy Derks
2004 Boy van Daal     Elise Kosman 
2005 Kris v.d. Bogaard   Patrick Bouwmans     Moniek Kersten 
2006 Stefan v.d. Boom     Cliff van Sambeek   Ryanne Kersten  
2007 Luuk Jansen Purdey v.d. Velden   Dennis Titselaar   
2008 Willem Bardoel Lianne Verdijk Stijn van Tits   
2009 Ruben Heijs  Karlijn Janssen  Niels Dievelaar  
2010 Jort Hendriks      
2011     Stijn Jansen  
2012 Tomas van Wely       
2013     Falco Titselaar  
2014        
         
  De Zwaluw C1 De Zwaluw C2 De Zwaluw D1 De Zwaluw D2
2000      Kars Jacobs   Tim Hendriks  
2001 Rick Giesbers   Martijn Martens Daan Derks
2002 Michiel Minten   Jort Hendriks Patrick Bouwmans
2003 Jarno Kosman   Charly Prijs Stijn van Tits
2004 Wesley Kerstens Tim Titselaar Tom Maassen  
2005 Dave Havekes   Joep Kusters  
2006 Willem Menting   Bas Elders  
2007 Twan Menting   Sam Raap Anne Menting
2008 Job Tijssen   Stan Voskuilen  
2009 Joris Coenen   Pim van de Born   
2010 Leon Kerstens   Melvin Derks  
2011 Jesse Daamen   Rick Vissers  Roy Theunissen
2012 Joris Coenen  Laura Meulensteen Martijn Moers Mart Schrijer
2013 Remco Mooren Rick Thijssen Siebe Verhoeven  
2014        
         
  De Zwaluw MD1/ME1 De Zwaluw E1 De Zwaluw E2 De Zwaluw E3
2000   Willem Bardoel Florens Janssen Robert v.d. Boom
2001   Tim Titselaar  Willem Menting Elise Kosman 
2002 Ilse Maassen Bas Elders  Twan Menting   
2003 Karlijn Janssen Camiel Tijssen     
2004   Stijn Jansen  Remco Artz   
2005   Ivo v.d. Weijer  Danny Jilissen   
2006   Ivo v.d. Weijer  Tomas van Wely   
2007   Remco Mooren  Tim v.d. Weijer  
2008   Stan Geurts  Kevin Jilissen   
2009   Jan v.d. Lans Jesse Willems  
2010   Piet Bouwman Rick Thijssen  Xam van Kempen 
2011   Mart Schrijer Tyra Broeren Siep Broeren
2012   Thijs de Bruijn Stijn Maassen   
2013   Thijs Gietemans Timo Manders  
2014 Faye Kaak   Dion Miggiels  
         
  De Zwaluw E4 De Zwaluw F1 De Zwaluw F2 De Zwaluw F3
2000 Lieke Broeren Gijs Janssen  Robert Cornelissen   
2001    Harm Thielen  Daphne/Joyce Havekes   
2002   Jessie Jansen    
2003   Dewy Swanen Roy van Wely  
2004   Falco Titselaar Jur v.d. Cruijsen  
2005 Joris Coenen Pim v.d. Born Koen Minten  
2006 Micha Jans Remco Mooren Noud Maassen  
2007   Sem Schrijer Giel van Huisseling Jan Derks v.d. Ven
2008   Job v.d. Weijer Mart Schrijer Jules Dekkers
2009   Bert Kerstens Rick Voss Thijs de Bruijn
2010   Giel Haerkens Sal Langerak   
2011   Yuran Manders    
2012   Dion Miggiels Milan Hoesen   
2013   Teun Gietemans Robey Lefers Thijme Gooren
2014        
         
  De Zwaluw F4 De Zwaluw MF1/2 De Zwaluw MF3/4  
2000   Bas van Luijk    
2001   Ivo v.d. Weijer     
2002   Arno Coenen    
2003   Gijs Koehorst    
2004   Noud Maassen    
2005   Roel Graat  
2006   Rick Maassen     
2007   Bart Minten     
2008   Tom Willems     
2009   Linsie van Wely     
2010   Meike de Bruijn     
2011   Loek Langerak     
2012   Rick Graat Gipp v.d. Ven  
2013 Stijn Repkes Jamie Jilisen    
2014        
Kersten Assurantiƫn Spar Boere Van Alem Fotografie Evelien Atlantic Power Kapsalon Annemarie Van Neerven Sport Security Art Hoofdsponsor