Pupil van de Week: Ruben van den Berg

Pupil van de Week, Jeugd — Gepubliceerd op 12 oktober 2017 16:25 door Willem Bardoel

De competitie is drie wedstrijden onderweg. De Zwaluw had een geweldige start met de 5-0 thuiszege tegen GVV'57. Daarna raakte 't Urst toch wat achterop bij de concurrentie door twee keer gelijk te spelen. De thuiswedstrijd tegen St. Hubert moet dan ook drie punten op gaan leveren. Ruben van den Berg zal bij dit duel de mascotte zijn, in de vorm van de Pupil van de Week. Met het ingevulde vragenlijstje stelt Ruben zich alvast kort voor.

Ruben van den Berg  
Hoe oud ben je? 7 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO8-1
Op welke positie speel je? Middenvelder/spits
Wat is je favoriete voetbalclub? Ajax
Wie is je favoriete voetballer? Ronaldo
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Merijn Elbers en Stijn Jansen
Hoeveel wordt De Zwaluw - St. Hubert?  2-0

 

« ga terug
Evelien Van Alem Fotografie Hoofdsponsor Spar Boere Security Art Kapsalon Annemarie Atlantic Power Van Neerven Sport Kersten Assurantiƫn