Selecties senioren: Voetbal tijdens Kermisweekend

Senioren — Gepubliceerd op 06 oktober 2017 17:30 door Willem Bardoel

Hét feest van Oeffelt is de kermis. Jaarlijks in het tweede weekend van oktober gaat, de jeugd het kermisterein op en de volwassen naar de feesttent en de kroeg. Telkens weer gezellig. Zo ook op zondag in de kantine. De voetbalwedstrijden lijken tijdens de kermis minder belangrijk, maar er is natuurlijk niets mooier om de kermis te vieren met drie punten op zak! 

De wedstrijden van dit weekend zijn: De Willy's 1 - De Zwaluw 1; Hapse Boys 4 - De Zwaluw 2, De Zwaluw 3 - DSV 5, Vianen Vooruit 4 - De Zwaluw 4, De Zwaluw 5 - Constantia 4, De Zwaluw VR1 - Odiliapeel/Braks Gro VR1 en de Vets spelen zaterdag in Cuijk tegen JVC!

Klik hier om de selecties te bekijken.

« ga terug
Van Alem Fotografie Hoofdsponsor Van Neerven Sport Kapsalon Annemarie Security Art Spar Boere Atlantic Power Kersten Assurantiƫn Evelien