Veteranen afgetroefd door Geeke

Senioren — Gepubliceerd op 03 oktober 2017 11:55 door Dominique Pichel

De veteranen van De Zwaluw domineren nog altijd de top 10 van de topscorerslijst. Bij de eerste vier plaatsen staan drie spelers van ons eerste zaterdagelftal: Felix Hermens, Mark Derks en Jort Hendriks. De koploper is echter een speler van een ander team, van de vrouwenploeg. Door haar vijf (!) doelpunten tegen Juliana Mill VR2 (11-1 zege) is Geeke onder de Linden de nieuwe lijstaanvoerder. 

Lianne Verdijk (vrouwen), Harm Miggiels (De Zwaluw 3), Willem van Haren (De Zwaluw 1) completeren overigens de top 10. Zij staan respectievelijk vijfde, zesde en tiende. 

Bekijk hier de nieuwe topscorerslijst, die wordt bijgehouden door Marijke Everink.

« ga terug
Security Art Atlantic Power Kersten Assurantiƫn Hoofdsponsor Spar Boere Van Neerven Sport Kapsalon Annemarie Evelien Van Alem Fotografie